Güvercin forum 2009
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Güvercin forum 2009

Güverin forum 2009,miski,arap,ayna kuyruk,baska,miro,sabuni,mavi,beyaz,bango,pigeon

AnaSayfa  AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  
http://koxpcu.yetkinforum.com/f175-game-of-war-fire-age

Torrent Destek Platformu

YazarMesaj
Teknoweb
Güvercin Forum 2009 -- > Vip Uye

Güvercin Forum 2009 -- > Vip Uye

Mesaj Puan : 25184
Rep Puanı : 1
Lakap : Medreseli
 Torrent Destek Platformu Empty
MesajKonu: Torrent Destek Platformu    Torrent Destek Platformu EmptyCuma Eyl. 09, 2011 2:15 pm

Site Adresi:forum.torrentdestek.net
Kuruluş Tarihi: 2009
İçerik:Torrentseverlere hitap etmektedir
Tanıtım

Torrent; net üzerinden oyun, müzik, film gibi onlarca veriyi indirmemizi sağlamak için lazım olan her türlü bilgiyi kapsayan ve içeren dosyaya denmektedir. Bu dosya içerisinde verinin boyutu, nereden download edebileceğimiz gibi bilgileri alır. Bunu kullanarak pek çok dosyayı anında indirebiliriz. forum.torrentdestek.net; bu noktada sizlere torrent hakkında bilgi vermekte, torrent sitelerini paylaşmakta ve torrent davetiyelerini yaymaktadır.

Forum sistemimize bakarak bu konuda işinize çok yarayacak bilgiler elde edebilirsiniz. Ayrıca sitemizde download ve upload hızlarını düzene sokmaya yarayan seedboxlar da paylaşılmakta ve üyeler bu konularda birbirlerine destek olmaktadır. Siz de sitemize gelerek torrent konusunda bilgi sahibi olabilir ve diğer üyelerden destek alabilirsiniz. İyi paylaşımlar dileriz.

Torrent Destek Platformu
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Açıköğretim Yardım Destek ve Paylaşım Portalı
» Oyun Tanıtımları Platformu
» Sesli Sohbet Ve Arkadaşlık Platformu
» 3Dli Oyunlar Tanıtım Platformu
» Destekpro Online Vadeli İşlem Platformu