Güvercin forum 2009
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Güvercin forum 2009

Güverin forum 2009,miski,arap,ayna kuyruk,baska,miro,sabuni,mavi,beyaz,bango,pigeon

AnaSayfa  AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  
http://koxpcu.yetkinforum.com/f175-game-of-war-fire-age

Güvercinlerin Solunum Sistemini Destekleyici Bitki Esaslı Bir İlaç

YazarMesaj
admin
Arapcı
admin

Mesaj Puan : 31410
Rep Puanı : 17

Lakap : Arapcı

Güvercinlerin Solunum Sistemini Destekleyici Bitki Esaslı Bir İlaç Empty
MesajKonu: Güvercinlerin Solunum Sistemini Destekleyici Bitki Esaslı Bir İlaç   Güvercinlerin Solunum Sistemini Destekleyici Bitki Esaslı Bir İlaç EmptySalı Ekim 13, 2009 5:43 pm

i

SOLUNUM SİSTEMİ DESTEKLEYİCİ BİTKİ EXTRATLARI
*SOLUNUM YOLLARINI RAHATLATIR DAHA FAZLA OKSİJEN ALIMINI SAĞLAR.
*AKCİĞER KAPASİTESİNİ ARTTIRIR.
*KALP KASLARINI DESTEKLER YÜKÜNÜ HAFİFLETİR.
*BAĞIŞIKLIK SİSTEMİNİ GÜÇLENDİRİR
*VÜCUT DİRENCİNİ ARTTIRIR.
*EXPEKTORANDIR.
*ANTİ-ANFLAMATUARDIR
*MUKOLİTİKTİR.
*ANTİBİYOTİKLERİN DOKULARA PENETRASYONUNU VE ETKİNLİĞİNİ DESTEKLER
*MEKANİK SOLUNUM YOLU SİSTEMİ PROBLEMLERİNİN GİDERİLMESİNE YARDIMCI OLUR.
*İŞTAHI ARTTIRIR SAĞLIKLI SİNDİRİME YARDIMCI OLUR.
KULLANIM ŞEKLİ
Güvercinlere İhtiyaç duyulan Her dönemde 1lt. içme suyuna 20-50ml. karıştırılarak uygulanır.

Güvercin Besleyen ve Bu ilacı kullanan arkadaşların yorumları;
Merhaba ; Ürünü kullandım ve iyi bi netice aldım teşekkür ederim. Ürün cumartesi günü elime geçti, 7 ayrı kümesim var ve tamamına uyguladım. Yavruların olduğu kümeste cuma günü gözlerde sulanma ve hırıltı başlamıştı, cumartesi günü ürünü bir antibiyotikle beraber kullandım ve pazartesi günü hemen hemen tamamı düzelti. Diğer kümeslerimde bir sıkıntı yoktu ama tamamına uyguladım herhangi bir yan etkiside olmadı. Herkeze tavsiye ederim tekrar teşekkürler.
----
mrb ben bursadan halil can veterinerlik fakültesi öğrencisiyim. öncelikle uğur beye teşekkürlerimi sunmaktan gurur duyarım. bu ilaçla sayesinde tanıştık gerçekten ilkte bu kadar etkili olacağını düşünmemiştim ama gerçekten solunum yolları için gerekli bi ilaç. oyun kuşu besleyen arkadaşlara daha çok tavsiye ederim. hayvanların ciğerlerini açıyo bol oksijen almalarını sağlıyo denemeden anlayamasssınız ben denedim biliyorum yavrular içinde ekstra bi witamin. hırıltı solunum yolları hastalıkları için gerçekten olması gereken en ii ilaçlardan birisi arkadaşlar uğur abiye tekrardan teşekkür edip başarılarnın devamını diliyorum ..bursadan halilcan
----
tekrar dan merhaba brochimax sayesinde 4 güvercini bir anda kurtardım desem yalan olmaz 1çift posta nın altına 3 yavru koymak zorunda kaldık maşallah ii hoş güzel bakıyorken solunum yollarında hastalık oldu ve çok şiddetli bi hırıltı hayvanı yoruyodu. bronchimax sayesinde dişi 2 günlük tedawinin ardından kendini topladı we yawrulardaki verimi bile arttı diyebilirim . şuan yavrular sağlıklı 3üde büyüyor. teşekkür ederim
----
merhabalar;izmirde ikamet etmekteyim ve onbeş yılı geçkin süredir güvercin merakım var vede besliyorum çok değişik ilaçlar kullandım vede değişik takviyelerle kuşlarımın daha performanslı vede sağlıklı olmasını sağlamaya çalıştım.gerçekten hızlı etki eden ve performası çok çabuk arttıran bir destekleyici katkının olduğunu hiç düşünmezdim.taki bu karışımı kullanana dek,kuşlarımın uçuşlarında bile süreç olarak etkisi oldu.vede direkt olarak ağızdan damlalıkla uygulama yapıyorum solunumla alakalı bütün problemleri düzenli kullanım sonrasında üç gün içerisinde çözüyor, şu an çok memnunum herkese tavsiye ederim...
-----
göndermiş olduğunuz ilacı bir haftadır kullanıyorum kuşlrımda son bir aydır üst solunum yollarındaki problem ve hırıltı için kullanmadığım antibiyotik kalmadı ama bie netice alamadım.Sizin gönderdiğiniz çözelti kuşlardaki problemi çözdü.şu ana genel olarak kuşlar çok ii hatta kuşlarda hiç bu güne kadar görmediğim kadar iştahlarında artış var.Yavrular çok sağlıklı gelişiyor.hatta zamanından önce yem yenmeye başladılar.çok teşekkürler.
--
İlaç' ın dağıtımını gerçekleştiren firmanın web adresi http://www.greenilac.com/.
http://guvercin-forum2009.yetkinforum.com

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Yavru akvaryumunda bitki
» SOLUNUM YOLLARI BOZUKLUĞU
» ::::::: ÜST SOLUNUM YOLU HASTALIKLARI :::::::
» KRONİK SOLUNUM YOLLARI HASTALIKLARI
» Kaplumbağa Solunum yolları hastalıkları: